Тандирна піч, як користуватися опис відео
Тандирна піч прийшла до нас з Азії придумана кочівниками для приготування їжі і одразу ж полюбилася мільйонам Українців. За рахунок високої температури 300-400 °С їжа в тандирі готуватися швидко обсмажується з усіх боків рівномірно. М'ясо в тандирі виходить дуже соковитим.Сам процес топки тандира цікавий і цікавий,завжди розважить гостей а потріскування дров навіює особливу романтику і колорит в компанії.
В основі тандира використовують шамотну глину, це жаростійка не боящееся високих температур глина зберігає тепло і відмінно підходить для тандырных печей.
Перший розпалювання тандира, як це зробити.
Новий ніколи не використовувався тандир перед початком експлуатації потрібно поступово обпалити. в процесі топки тандирної печі він буде тріскатися по всьому корпусу підуть термічні тріщини через які тандир дихає. Наше завдання зробити так, щоб ці термальні щілини були якомога менше, щоб це тандир потрібно прогрівати поступово, підкидаючи спеціально заготовлені тріски до тих пір, коли прикладаючи вашу долоню Ви не зможете протримати її більше 3 секунд. Довжина таких трісок повинна бути приблизно 20-30 см товщиною не більше 2 сантиметрів. Після дайте печі повністю охолонути до вуличної температури, вітаємо Тандир обпалений в ньому можна готувати.
Перший розпалювання тандира відео.
Приклад корпусу тандира після першого розпалювання.
Приклад корпусу тандира після першого розпалювання фото №2
Тандир поміщений в спеціальну металеву абрамовку яка надає йому міцності і завдяки їй він не розвалитися і буде служити вам дуже довго.
Готувати в тандирі можна в приміщенні наприклад гаражі, та так ми нічого не плутаємо саме так в гаражі, якщо його розпалити на вулиці коли він прогріється дістати залу, тандырную піч можна взяти за ручки і перенести в гараж. Відео огляд тандира в гаражі